Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Najlepsi uczniowie

Informacje po klasyfikacji za I półrocze roku szkolnego 2013/2014
Klasyfikacja już za nami. Zobaczcie jak prezentuje się Twoja klasa. Przedstawiamy najważniejsze zestawienia:

W roku szkolnym 2013/14 w szkole uczy się 129 uczniów. W I semestrze otrzymali oni 1333 oceny, z tego 21 ocen celujących, 585 ocen bardzo dobrych, 367 ocen dobrych, 206 ocen dostatecznych, 143 oceny dopuszczajace, oraz niestety 11 ocen niedostatecznych. Procentowo przedstawia się to następująco:

Średnia ocen w naszej szkole wynosi 4,1. Zobaczcie jakie średnie uzyskały poszczególne klasy i jak to wygląda w odniesieniu do średniej szkoły.

Teraz przedstawiamy średnią ocen z poszczególnych przedmiotów w odniesieniu do średniej szkoły. Inaczej mówiąc zobaczcie z jakich przedmiotów uczycie się najlepiej.

Jedym z elementów oceny ucznia jest ocena z zachowania. W naszej szkole nauczyciele wystawili 38 ocen wzorowych, 33 bardzo dobre, 33 oceny dobre, 20 poprawnychi niestety 5 nieodpowiednich. Procentowo przedstawia się to następujaco:

Średnia frekwencja szkoły wynosi 91,92 procent. Zobaczcie jak to wygląda w poszczególnych klasach.