Gimnazjum nr 4

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
Jubileusz 100-lecia szkoły
KONKURS FOTOGRAFICZNY POD TYTUŁEM "SZKOŁA W OBIEKTYWIE" Skierowany do uczniów Gimnazjum nr 4 oraz uczniów klas starszych Szkoły Podstawowej nr 5, którzy posiadają lub pragną rozwijać swe pasje fotograficzne Celem tego konkursu jest zaprezentowanie walorów zewnętrznych szkoły oraz ciekawych zajęć odbywających się w ZS3. Zabierajcie swe aparaty i do dzieła, okazji do stworzenia pięknych fotografii Wam nie braknie na wycieczkach, apelach, akademiach, projektach, zajęciach . Zdjęcia dobrej jakości należy przekazać na płytach z imieniem, nazwiskiem, klasą, tematem lub krótkim opisem zdjęcia (niekonieczne) do pana Marcina Gorzawskiego. Fotografie prosimy oddawać do końca lutego 2015 roku.

Grupa projektowa

KONKURS NA OPRACOWANIE WYWIADU. KONKURS JEST SKIEROWANY DLA UCZNIÓW KLAS 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ I UCZNIÓW klas 1-3 GIMNAZJUM. Wymaga przeprowadzenia wywiadu z obecnym uczniem lub z absolwentem ZS3. W konkursie oceniane będą:
- Format wywiadu.
- Oryginalność.
- Poprawność ortograficzna i językowa.
Na podpisane pracę czekamy do końca stycznia 2015 roku. Prace prosimy przekazywać do nauczycieli języka polskiego. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w folderze z okazji stulecia.

Grupa projektowa

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI STULECIA SZKOŁY DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW SP5 (KLASY 1-6) oraz GIMNAZJUM POD TYTUŁEM "SZKOŁA MOIMI OCZAMI". Prosimy o stworzenie pracy plastycznej pod tytułem "Szkoła moimi oczami". Format pracy A4, technika dowolna, ale płaska. Prace wraz z imieniem, nazwiskiem, klasą prosimy przekazywać swoim wychowawcom do końca lutego 2015 roku. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w folderze z okazji stulecia szkoły.

Grupa projektowa

KONKURS POETYCKI POD TYTUŁEM "BO JA KOCHAM MOJĄ SZKOŁĘ" Jest on skierowany do wszystkich UCZNIÓW ZS 3 Od uczniów wymagamy prac własnego autorstwa. Ocenie podlegać będą:
- Zgodność z tematem.
- Forma (wiersze, rymowanki, limeryki, fraszki, aforyzmy).
- Pomysłowość oraz kreatywność.
Prace prosimy składać do biblioteki na terenie podstawówki lub do nauczycieli języka polskiego z gimnazjum. Na podpisane prace czekamy do końca grudnia 2014 roku. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w folderze z okazji stulecia szkoły.