wietlica szkolna

Poniedziaek
roda
Pitek
6.40 - 7.40 D. Machulec W. Faruga D. Machulec D. Morciniec-Otremba D. Morciniec-Otremba
7.40 - 8.40 D. Machulec W. Faruga D. Machulec W. Faruga D. Morciniec-Otremba
8.40 - 9.40D. MachulecW. FarugaD. MachulecW. FarugaD. Machulec
9.40 - 10.40D. MachulecD. MachulecD. MachulecW. FarugaD. Machulec
10.40 - 11.40D. Machulec
D. MachulecD. MachulecD. MachulecD. Machulec
11.40 - 12.40D. MachulecD. MachulecW. FarugaD. MachulecD. Machulec
12.40 - 13.40W. FarugaD. MachulecW. FarugaD. MachulecD. Morciniec-Otremba
13.40 - 14.40W. FarugaD. MachulecW. FarugaD. MachulecD. Morciniec-Otremba
14.40 - 15.40W. FarugaD. MachulecW. FarugaD. MachulecD. Morciniec-Otremba

Dyury na jadalni szkolnej w trakcie przerw obiadowych

GodzinyPoniedziaekWtorekrodaCzwartekPitek
10.35 - 10.50B. Jankowska
A. Lechowska
W. Faruga
11.35 - 11.50D. Morciniec-Otremba
A. Gudzik

Pamitamy o wiatowym Dniu Misia

Mi to zabawka, ktra nigdy nie wychodzi z mody...chcemy w to wierzy i starsi i modzi! Tak z pewnoci jest... Pomylcie sami - kiedy rodzi si Dziecko - jaki upominek chtnie i najczciej dajemy Mu w podarku - czy to aby nie jest wanie ten milutki, miciutki, na dobre i na ze, may, redni, wielki, kochany PLUSZOWY MI???
W zwizku ze zbliajcym si wiatowym Dniem Pluszowego Misia, zorganizowalimy w wietlicy szkolnej konkurs plastyczny Pt:"Mj Przyjaciel Mi...", na ktry wpyno prawie 50 obrazkw - wykonanych w duej mierze przez uczestnikw zaj wietlicowych ale te pozostaych zainteresowanych uczniw. Rozstrzygnicie konkursu oraz wrczenie nagrd i dyplomw odbdzie si dnia 26 listopada br., podczas Szkolnych Obchodw Dnia Misia w klasach nauczania wczesnoszkolnego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii Misiw w rnych odsonach...

Informacja ze wietlicy

Akcj Charytatywn Naszej wietlicy, ktra polegaa na zbirce karmy dla psw i kotw - znajdujcych si obecnie w Punkcie Przetrzyma dla Bezdomnych Zwierzt w Leszczynach. W tym miejscu chciaabym serdecznie podzikowa Wszystkim Uczniom i Ich Rodzicom oraz Wychowawcom i Nauczycielom, ktrzy dziki dodatkowej zachcie, dobremu sowu oraz przyblieniu swoim wychowankom problematyki bezdomnoci zwierzt, przyczynili si do powodzenia naszej Akcji. Kadego roku staramy si pomc kolejnemu schronisku w naszej okolicy - pomagalimy ju mieszkacom Schroniska w Gliwicach przy ul.Wschodniej, Rybniku - Wielopolu a teraz - kolejny ju raz z rzdu w Czerwionce -Leszczynach. Warto doda, i przy okazji Akcji odkrylimy wietn i pki co chyba jedyn ksik dla dzieci pt:"Psierociniec", opisujc losy zwierzt ze Schroniska - przedstawiajc ich los, przygody, uczucia, pragnienia - podane z taktem ale te prawdziwie! Polecamy jako "lektur obowizkow"! Serdecznie dzikujemy w Imieniu Mieszkacw Punktu!!!

Oto podzikowanie jakie otrzymalimy od Opiekunw Bezdomnych Zwierzt z Punktu Przetrzyma w Czerwionce - Leszczynach - jako wychowawca wietlicy serdecznie dzikuj Wam Drodzy Uczniowie i Rodzice za wsparcie i zaangaowanie w Nasz Akcj!!!

Pomagamy zwierztom przetrwa zim

Zakoczylimy Akcj Charytatywn Naszej wietlicy, ktra polegaa na zbirce karmy dla psw i kotw - znajdujcych si obecnie w Punkcie Przetrzyma dla Bezdomnych Zwierzt w Leszczynach. W tym miejscu chciaabym serdecznie podzikowa Wszystkim Uczniom i Ich Rodzicom oraz Wychowawcom i Nauczycielom, ktrzy dziki dodatkowej zachcie, dobremu sowu oraz przyblieniu swoim wychowankom problematyki bezdomnoci zwierzt, przyczynili si do powodzenia naszej Akcji.

Serdecznie dzikujemy w Imieniu Mieszkacw Punktu!!!

Nowe w wietlicy -to co cieszy nasze serce i oko!!!

W tym roku szkolnym wietlica zostaa doposaona o kolejn "porcj" wietnych gier i planszwek edukacyjnych, kolckw konstrukcyjnych rnego typu, pikny pastelowy dwupitrowy domek dla lalek z penym wyposaenim oraz co, co w szczeglnoci uwielbiaj chopcy - chocia dziewczyny wcale im w tym" nie ustpuj" - domek rnych zdarze z posterunkiem policji, remiz straack oraz baz dla karetki pogotowia ratunkowego! Prawdziwa frajda! Zreszt, zobaczcie sami!!!

Akcja Charytatywna wietlicy: "Razem zrbmy co dobrego!!!"

Na przeomie padziernika i listopada Nasza wietlica organizuje Akcj Charytatywn: "Razem zrbmy co dobrego!!!" - podczas ktrej staramy si zgromadzi jak najwicej podarowanych przez Was Drodzy Uczniowie artykuw spoywczych dla psw i kotw z miejscowego Schroniska - Punktu Przetrzyma dla Bezdomnych Zwierzt w Czerwionce - Leszczynach. Prosimy wszystkich o symboliczne zaangaowanie si w Nasz Akcj - Pamitajcie, e razem moemy wiele!

Dodatkowo przy okazji ww Akcji Charytatywnej wietlica zorganizowaa dla chtnych uczniw wietlicowy Konkurs Plastyczny pt.:"Mj Przyjaciel Pies, Kot" - wyniki wkrtce! Tymczasem zobaczcie prace zgromadzone do konkursu.

"Pani Jesie do nas przysza!"

Jesienna pora roku jest dla nas zawsze inspiracj do tworzenia maych dzie sztuki dziecicej. Jesie pozwala na zastosowanie szerokiej gamy technik, metod i materiaw plastycznych, ktre pobudzaj nasz wyobrani, pomysowo i inicjatyw do dziaa rkodzielniczych, plastycznych i manualnych w wielu postaciach. W zwizku z tym, w naszym repertuarze znalazy si figurki z darw natury( kasztanw, odzi, szyszek), bukiety z suchych gazek, kwiatw hortensji i miechunki, frota liciowy, jesienne drzewka wykonane na kilka sposobw, soje z przetworami na zim, jeyki z ziemniakw i zapaek, liski i wiewirki oraz swki - do wykonania ktrych uylimy materiaw przeznaczonych do recyklingu. Zapraszamy do obejrzenia naszych jesiennych prac.

Witamy w Naszej wietlicy w Nowym Roku Szkolnym!

Szczeglnie uroczycie powitalimy tych uczniw, ktrzy w tym roku doczyli do naszych zaj wietlicowych oraz uczniw klas pierwszych. W celu lepszego poznania si i utrwalenia sobie siebie - wygldu, imion, klas do ktrych uczszczamy, wykonalimy plakaty z naszymi podobiznami, ktre podpisalimy imionami!

"To My - wietliczaki !!!"