wietlica szkolna

Nowe w wietlicy -to co cieszy nasze serce i oko!!!

W tym roku szkolnym wietlica zostaa doposaona o kolejn "porcj" wietnych gier i planszwek edukacyjnych, kolckw konstrukcyjnych rnego typu, pikny pastelowy dwupitrowy domek dla lalek z penym wyposaenim oraz co, co w szczeglnoci uwielbiaj chopcy - chocia dziewczyny wcale im w tym" nie ustpuj" - domek rnych zdarze z posterunkiem policji, remiz straack oraz baz dla karetki pogotowia ratunkowego! Prawdziwa frajda! Zreszt, zobaczcie sami!!!

Akcja Charytatywna wietlicy: "Razem zrbmy co dobrego!!!"

Na przeomie padziernika i listopada Nasza wietlica organizuje Akcj Charytatywn: "Razem zrbmy co dobrego!!!" - podczas ktrej staramy si zgromadzi jak najwicej podarowanych przez Was Drodzy Uczniowie artykuw spoywczych dla psw i kotw z miejscowego Schroniska - Punktu Przetrzyma dla Bezdomnych Zwierzt w Czerwionce - Leszczynach. Prosimy wszystkich o symboliczne zaangaowanie si w Nasz Akcj - Pamitajcie, e razem moemy wiele!

Dodatkowo przy okazji ww Akcji Charytatywnej wietlica zorganizowaa dla chtnych uczniw wietlicowy Konkurs Plastyczny pt.:"Mj Przyjaciel Pies, Kot" - wyniki wkrtce! Tymczasem zobaczcie prace zgromadzone do konkursu.

"Pani Jesie do nas przysza!"

Jesienna pora roku jest dla nas zawsze inspiracj do tworzenia maych dzie sztuki dziecicej. Jesie pozwala na zastosowanie szerokiej gamy technik, metod i materiaw plastycznych, ktre pobudzaj nasz wyobrani, pomysowo i inicjatyw do dziaa rkodzielniczych, plastycznych i manualnych w wielu postaciach. W zwizku z tym, w naszym repertuarze znalazy si figurki z darw natury( kasztanw, odzi, szyszek), bukiety z suchych gazek, kwiatw hortensji i miechunki, frota liciowy, jesienne drzewka wykonane na kilka sposobw, soje z przetworami na zim, jeyki z ziemniakw i zapaek, liski i wiewirki oraz swki - do wykonania ktrych uylimy materiaw przeznaczonych do recyklingu. Zapraszamy do obejrzenia naszych jesiennych prac.

Witamy w Naszej wietlicy w Nowym Roku Szkolnym!

Szczeglnie uroczycie powitalimy tych uczniw, ktrzy w tym roku doczyli do naszych zaj wietlicowych oraz uczniw klas pierwszych. W celu lepszego poznania si i utrwalenia sobie siebie - wygldu, imion, klas do ktrych uczszczamy, wykonalimy plakaty z naszymi podobiznami, ktre podpisalimy imionami!

"To My - wietliczaki !!!"